Logo
Акції та Знижки Пляжний відпочинок Мальдіви Все включено

Знижка та оновлене харчування від CONSTANCE HALAVELI 5* Deluxe

20 Червня 2024

5-зірковий мальдівський готель Constance Halaveli пропонує знижку -40% на проживання в період до 30 вересня. При проживанні 7-9 ночей діє знижка -50% на трансфер, від 10 ночей — трансфер безплатний. Апгрейд харчування BB = HB // HB = All Inclusive.

Half Board — від 7822 USD

Включено: 7/10 ночей проживання, GREEN TAX, всі акції та промо готелю, вказане харчування, груповий трансфер аеропорт — готель — аеропорт: 25 хвилин на гідролітаку.

Оплачується додатково: авіапереліт, медичне страхування.

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ГОТЕЛЬ CONSTANCE HALAVELI 5* DELUXE

• Курортний готель Constance Halaveli розташований на острові.
  • До послуг гостей розкішні просторі вілли з власним глибоким басейном. З вікон відкривається краєвид на довколишню рослинність або лагуну.
  • Добре обладнані вілли відкритого планування з дерев’яною підлогою обставлені високоякісними меблями.
  • На території готелю працюють спа-центр із повним спектром послуг, 3 заклади харчування та тенісний корт.
  • Гості можуть замовити сеанс масажу в спа-центрі, а також зайнятися дайвінгом або риболовлею. Також для гостей працює добре обладнаний фітнес-центр.
  • У відкритому на сніданок і вечерю ресторані JAHAZ подають страви інтернаціональної кухні. У ресторані MEERU гостям запропонують страви зі свіжих морепродуктів, а в ресторані JING — азійську кухню.