Розкішне перебування, особливо в Парижі, найбільш відвідуваній столиці світу, стало означати для мандрівників багато різних речей. Для одних це питання доступу до найексклюзивніших просторів і вражень. Для інших розкіш — це автентичність, персоналізоване обслуговування, неперевершена якість і відчуття дива, яке має певну ціну. У Парижі, незалежно від того, що ви вважаєте розкішшю, для кожного знайдеться винятковий готель. Незалежно від того, чи ви віддаєте перевагу гламуру старого світу в історичних готелях, що мають статус палаців, чи сучасній елегантності нових готелів, ви можете бути впевнені, що вас зустрінуть зоряний сервіс, найсучасніші зручності, продуманий дизайн, спа-процедури, що змінюють життя, та найкращі у своєму класі ресторани. Звісно, складність полягає в тому, щоб зробити вибір серед такої привабливої кількості об’єктів.
Нижче ви знайдете наші 27 улюблених розкішних готелів Парижа. Читайте далі, щоб дізнатися, чому вони є найкращими.
InterContinental Paris Le Grand
Вишукане образотворче обрамлення готелю InterContinental Paris Le Grand існує з 1862 року, коли будівля була вперше відкрита як готель Le Grand. Відтоді його репутація величі, а також першокласне розташування — через дорогу від позолоченого Палацу Гарньє, де знаходиться Паризька опера, — зробили його магнітом для міжнародних королівських осіб (цар Микола й цариця Олександра, король Англії Едуард VII) і звичайних людей, якщо вони добре взуті, як і для звичайних туристів. Але саме застебнуте на всі ґудзики кафе «Café de la Paix», розташоване на першому поверсі готелю, має бути першим пунктом у вашому списку справ: мало того, що тут подають першокласну фуа-гру, але якщо ви посидите на терасі досить довго, ви можете почати вбирати в себе геніальність Еміля Золя або Гі де Мопассана, лише деяких із його колишніх відвідувачів.
SO/ Paris
Якщо ви полюбляєте приголомшливі краєвиди міста, любите дизайн і не проти зробити своїм домом непомітний район, це грайливий і комфортний новий претендент на місце в морі паризьких дизайнерських об’єктів нерухомості. Готель ділить територію з художньою галереєю, кількома ресторанами, модним молодіжним хостелом, пекарнею та резиденціями. Якщо сьогодні цей район є на карті Парижа, то насамперед завдяки готелю та його модному натовпу, який скупчується в Bonnie — ресторані-барі-нічному клубі на двох верхніх поверхах, що знаходиться під окремим управлінням групи «Паризьке товариство». Саме тут гості готелю та ресторану мають доступ до 360-градусного огляду та дзеркальної роботи Олафура Еліассона «Місто, що бачить», створеної спеціально для цього місця. Кожен зі 162 номерів і люксів, розташованих між 8 і 14 поверхами, класифікується за краєвидами, які вони пропонують, але пейзаж на річку — це те, на що вам варто виділити свій бюджет, якщо ви можете це зробити. Усі номери оформлені в яскравій палітрі з мерехтливими земляними відтінками, теплим деревом, керамікою та продуманими деталями, такими як журнальні столики, шафа для спиртних напоїв, Bluetooth-колонки у формі бульдога та мінібар із місцевими закусками.
Hôtel Madame Rêve
Готель Madame Rêve розташований у тихому куточку біля Les Halles, у приміщенні, де колись було єдине цілодобове поштове відділення Парижа, де заможні гості можуть провести ніч у стильних номерах із краєвидом на пам’ятники, або на даху готелю площею 10 000 квадратних футів і ресторані, що є ідеальним місцем для літнього спілкування. Це найкраще місце в центрі Парижа, яке тільки можна знайти: на південь усього чотири квартали до Сени та нещодавно відкритого універмагу La Samaritaine; на схід — до торгової біржі Bourse de la Commerce Pinault Collection і Les Halles; на захід — до Пале-Рояля та Лувру. По суті, ви не можете чхнути, не наштовхнувшись на 1000 років паризької історії та культури. Пішохідна вулиця Montorgueil також знаходиться неподалік, щоб задовольнити всі ваші ремісничі бажання, хай то коробка цукерок від À la Mère de Famille або спеціальна випічка від Fou de Patisserie. У 82 номерах готелю панує атмосфера бондіани з оніксовими столами, кріслами з коричневої шкіри та розкішною постільною білизною, а з вікон відкривається краєвид на Ейфелеву вежу, якщо ви виберете номер із розумом. Насолоджуйтеся сексуальною, приглушеною вечерею в ресторані La Plume, франко-японському ресторані, який, безумовно, є гордістю та радістю готелю. — Сара Ліберман
Cheval Blanc Paris
Оминайте спальні райони, де розташовано так багато розкішних готелів Парижа, й забронюйте приватне помешкання з краєвидом на річку та Самаритянку з висоти пташиного польоту, щоб стати сусідом за будинком, який дотримується модних тенденцій. Від вишуканої публіки з передмістя до Бобо з правого берега, кожен тип парижанина може зустріти гостей зі світського життя в дружньому коктейль-барі Le Tout-Paris, розташованому на сьомому поверсі в стилі ар-деко. Це місце, куди варто зазирнути перед тим, як попрямувати до підземного спа-центру або до свого номера. Майже з кожного зі 72 елегантних номерів, оформлених у бежевих і золотистих відтінках, 46 з яких — люкси, відкривається краєвид на Сену. Найкраще насолоджуватися ідилічним розташуванням готелю можна із залитого сонцем зимового саду, звідки відкривається пейзаж на Собор Паризької Богоматері та Ейфелеву вежу, а також на повсякденне життя французької столиці, знаменитих букіністів (або книжкових магазинів) і романтичні променади. Захований під землею, яскраво освітлений спа-центр, спроектований як сучасна вітальня, очолює ще один член команди LVMH і зірка паризької моди та краси — Крістіан Діор.
Kimpton St Honoré
Розташований у тіні Палацу Гарньє, готель одразу привертає увагу своїм збереженим фасадом у стилі Belle Epoque, оздобленим бірюзовим металом, прикрашеним стилізованими квітковими візерунками, мармуровими панелями, балконами з міді та кованого заліза, а також арковими еркерами, в яких колись розміщувалися вітрини, коли тут був універмаг (докладніше про це нижче). Зсередини ваблять шикарні об’єми та історичні декоративні штрихи. Це перший об’єкт Кімптон у Франції, який встановлює високу планку дизайну в будівлі в стилі ар-деко, що входить до списку пам’яток архітектури на історичному бульварі Капуцинів. Значна частина історичного інтер’єру (колишнього універмагу) залишилася недоторканою: імпозантні гвинтові сходи, внутрішні балкони, ніші на рівні антресолей і монументальні ліфти того періоду. Але дизайн-проект, розроблений місцевим дизайнером Чарльзом Зана, елегантно оновлює стиль ар-деко розкішних готелів 1930-х років за допомогою французьких ремісників, щоб внести свій внесок в естетику паризького pied-à-terre. Мабуть, найбільш не паризьким місцем у будівлі є ресторан Montecito на 190 місць, спроектований Humbert & Poyet, що передає безтурботність Палм-Спрінгс; головна їдальня побудована навколо внутрішнього дворика із зеленою стіною, гідною фотографій, а меблі витримані у свіжій приморській колірній палітрі. У меню, натхненному Калі, є страви, які ви навряд чи знайдете в інших паризьких готелях, наприклад, рибні тако, крабові котлети та хуевос ранчерос на сніданок.
Cour des Vosges
На паризькій дошці «Монополії» не могло бути адреси розумнішої, ніж площа Вогезів у кварталі Маре. Це найстаріша та найкрасивіша площа міста: Людовик XIII та Анна Австрійська святкували тут свої заручини в 1612 році, тут відбувалися побачення та дуелі в 17 та 18 століттях, а у 1832 році великий письменник Віктор Гюго оселився в будинку номер шість із краєвидом на вибілені липи та газони з фонтанами. Навпроти, під номером 19, важкі двері без позначки не дають жодного натяку на те, що за ними ховається один із найінтригуючих нових мешканців Парижа. Cour des Vosges бере вже знайому нам схему «дім як готель» і підносить її до висот, але стримано. Він знаменує собою явний відхід від Evok Hôtels, чиї інші об’єкти (Sinner, Brach) є більш ефектними та драматичними. Надприватна ванна в римському стилі на нижньому рівні відкрита вдень і вночі, а ліжка з балдахінами та панелями, які закриваються, щоб не пропускати денне світло, й мінібари з випічкою роблять цей готель рідкісною паризькою дірою, яка заохочує до лінощів.
Saint James Paris
Розташований у колишній приватній резиденції в неокласичному стилі та оточений великим структурним садом, єдиний у Парижі готель-шато минулого року зазнав радикальної декоративної трансформації завдяки Лаурі Гонсалес, яка знову зробила його схожим на унікальний паризький дім. 50 номерів і люксів є ідеальними прикладами максималістичного стилю дизайну Гонсалес: шпалери, натхненні природою, промовисті молдинги та плюшеві тканини змішаних кольорів і фактур. Оздоровча програма також зазнала повного перезавантаження та була перезапущена у 2021 році у вигляді трикімнатного спа-центру Guerlain із великими склепінчастими просторами, кам’яними сходами та естетикою, що нагадує греко-римські термальні бані.
Brach
Статечний 16 округ не надто приваблював відвідувачів протягом багатьох років. Тож це свідчення крутого фактора Evok Hotels, що вони можуть взяти колишню поштову станцію в цьому буржуазному житловому районі та зробити її місцем, про яке говорять у Парижі. Після чотирирічної реконструкції під керівництвом дизайнера Філіпа Старка, готель став не лише місцем для відпочинку, але й стилем життя. З одного боку, галасливий ресторан приваблює модних місцевих жителів від сніданку до ранку своїми кондитерськими виробами, тарілками для спільного користування та міцними напоями. Бар на терасі на першому поверсі приваблює вродливих людей, так само як і сезонний город на даху та бар. Підземний фітнес-клуб нагадує боксерський зал 30-х років і одразу ж після відкриття вишикувалася черга. Навіть у басейні встановлена чудова звукова система. Вечірка продовжується в номерах, кожен з яких має власний міні-концепт-стор, де продаються готові коктейлі від компанії Avantgarde Spirits. Дизайн пахне типовою для Старка зухвалою еклектикою: стіни, вкриті багатим палісандром і шкірою, африканські маски та бісерні прикраси в масайському стилі, кактуси в горщиках біля умивальників у ванних кімнатах, витесаних із недобудованих мармурових блоків. Хто б міг подумати, що саме 16 вулиця стане наступною модною адресою міста? — Мері Вінстон Ніклін
La Réserve Paris — Hotel and Spa
Власник La Réserve Мішель Рейб’є мав великий успіх зі своїми аванпостами в Женеві та Раматюелі. Проте загальне здивування викликало те, що у 2015 році La Réserve Paris з’явився в місті, навчивши великих дам міста новим трюкам. Це найулюбленіша адреса у французькій столиці для редакторів модних журналів і місце для постійних відвідувачів міста, які хочуть відчути себе як у приватному особняку. 40 номерів у вишуканому готелі, спроектованому бароном Гаусманом для зведеного брата Наполеона III, герцога де Морні, у 1854 році. Його розташування на тихій, обсадженій деревами вулиці, за декілька хвилин від площі Згоди, є дуже вдалим. Ви переступаєте поріг і — бац! — вибух кольору й текстури в найкращому вигляді, який тільки можна собі уявити. Парчева тафта, оксамитові портьєри та шовкові шпалери найбагатших відтінків смарагду й рубіна. Жодна щілина не залишилася без позолоти. Це місце, куди вам захочеться повертатися знову й знову. — Стів Кінг
Hôtel de Crillon, A Rosewood Hotel
Як і Ritz, Hôtel de Crillon, A Rosewood Hotel є прикладом того, як залишатися актуальним у 21 столітті. Але в той час, як Ritz продовжував діяти в тій же розкішній манері, що і завжди, Crillon вирвався вперед у пошуках чогось нового. Результатом став захопливий постмодерністський тріумф. Зрештою, реконструкція зайняла чотири роки, й у 2017 році готель знову відкрився під брендом Rosewood. Найкраще з того, що було в Crillon, було ретельно збережено, а найкраще з нового (бар, перукарня, ресторан L’Ecrin і розкішні апартаменти покійного Карла Лагерфельда) вражає своєю сміливістю та зухвалістю. Після дня, проведеного в місті, розслабтеся в лаунжі Les Ambassadeurs, який приваблює видатних парижан живою музикою та вибором із понад 100 сортів шампанського, або в спа-центрі з критим басейном із підігрівом і процедурами, натхненними секретами краси французьких бабусь і прабабусь. Crillon вже давно став сентиментальним фаворитом серед французів. Це розкіш, але шанувальники французької історії та стилю або готельні наркомани зі списком світових ікон, в яких варто зупинитися, не будуть розчаровані. — Стів Кінг
Ritz Paris
Сезар Рітц відкрив цей вапняковий бастіон французької гостинності у 1898 році й, керуючи ним разом зі своєю дружиною Марією Луїзою, яка перебрала на себе бізнес, перевернув індустрію з ніг на голову. Це був перший готель у Парижі з телефонами, перший, що пропонував приватні ванни, та перший, що провів електрику на всій території. Це також було одне з перших місць у місті, куди жінки могли приходити без супроводу й зустрічатися з друзями на п’ятій годині за чашкою чаю. Від самого початку Ritz Paris був готелем у стилі Великого Сікль із сучасною душею, та, як і у 1898 році, зміни не за горами. Кажуть, що коли Марсель Пруст був надто хворий, щоб обідати деінде, йому надсилали курку з картоплею з готелю The Ritz Paris — тепер ці священні кухні є домівкою для першої жінки-шеф-кухаря, Ежені Безіа. Шеф-кухар Безіа народилася в Габоні в родині французів і провела своє дитинство в Африці, тому у флагманському ресторані Espadon можна скуштувати такі страви, як куряча яса, сенегальський делікатес, і лобстер на барбекю з маніоковою манкою. Тим часом внизу, в теплому холі, знаходиться бар «Хемінгуей», названий на честь американського письменника, який щотижня скупився на коктейль в готелі Ritz. Минулої весни багаторічний шеф-бармен Колін Філд (винахідник коктейлю Clean Dirty Martini, який подається з кубиком льоду оливкового соку) пішов у відставку, а його протеже Енн-Софі Престейл заступила на цю посаду з флангу. — Джо Роджерс
Le Meurice, Dorchester Collection
Le Meurice, який не старіє, завжди був толерантним до експериментів і ексцентричності. Не дивно, що він був улюбленцем Сальвадора Далі. Більшість його номерів, включаючи пентхаус Belle Étoile, були оздоблені шовком і оксамитом. Розташований поруч із садом Тюїльрі, цей культовий готель, який вважається одним із перших розкішних готелів у світі, коли він відкрився у 1815 році, має довгу історію зв’язків зі світом мистецтва: від весільної вечері Пікассо до найвідомішого паризького будинку художника Persistence of Memory, де він жив протягом понад трьох десятиліть. Під час реконструкції готелю Dorchester Collection у 2016 році дизайнерський дует батька й доньки Філіпа та Ари Старк шукав натхнення в Далі, тож тепер ви знайдете класичні елементи, такі як величні колони, мармурові столи та дзеркала в мідній оправі, врівноважені оригінальними стільцями Eero Saarinen Tulip і портретами особистостей 18 століття, викарбуваними на спинках шкіряних сидінь. Якщо ви цінуєте розташування, цікавитеся дизайном і цінуєте сервіс, який ставить на перше місце приватність, Le Meurice вартий того, щоб витратити на нього гроші.
Hôtel Plaza Athénée, Dorchester Collection
Не дозволяйте аурі спокійної елегантності ввести вас в оману: в серці цієї гранд-дами завжди була грайливість. Відкритий у 1913 році, з фірмовими червоними маркізами, що виходять на величну авеню Монтень, Plaza Athénée давно пов’язаний зі світом моди: від часів, коли Крістіан Діор називав колекції на честь готелю, до його появи в таких фільмах, як «Секс у великому місті» та «Диявол носить Prada». З погляду декору, це означає, що класичні, насичені люстрами громадські простори поступаються місцем сучасним спалахам, таким як футуристичні хромовані банкетки ресторану Alain Ducasse і синя оксамитова стеля Le Bar. А з погляду гостей це означає, що ви, швидше за все, помітите редакторів модних журналів і керівників дизайнерських будинків, які кружляють у фоє готелю.
Le Bristol Paris
Так, Le Bristol — величний: полірований мармур, крісла часів Людовика XVI, стіни, обшиті панелями буазері, — але він ніколи не здавався холодним або задушливим. Готель має стильну безтурботність відтоді, як відкрився на вулиці Фобур Сент-Оноре в 1925 році, й він зберіг свою позолочену душу після шестирічного фейсліфтингу, який був представлений у 2018 році його власниками, колекцією Oetker Collection. Люстри, тканини П’єра Фрея та чиста відданість комфорту з краєвидом на дивовижно спокійний закритий сад Арабелли Леннокс-Бойд з його геометричними газонами, фонтанами та топіаріями з османтусів. Макарони Еріка Фрешона з чорним трюфелем і качиною фуа-грою в ресторані Epicure, відзначеному трьома зірками Мішлен, є чимось дивовижним, як і кафе Antonia, де модний натовп, здається, замовляє салат зі стручкової квасолі, артишоків і лісових горіхів. У спа-салоні La Prairie роблять, можливо, найкращий масаж у Парижі.
The Peninsula Paris
Колишній готель 1908 року побудови, який десятиліттями стояв порожнім, перетворився на перший паризький форпост гонконзького бренду Peninsula — і один із найновіших готелів Парижа палацового класу. Чотири роки роботи команди кваліфікованих майстрів призвели до створення повітряних, вишуканих громадських просторів, де приглушена кремова палітра підкреслена відреставрованим оригінальним деревом, декоративною кам’яною обробкою та 40 000 шматочками сусального золота. А з шістьма власними закладами харчування вам навряд чи вдасться розгубитися: серед них — LiLi, де подають страви кантонської кухні (зокрема різноманітні дім сум); L’Oiseau Blanc на шостому поверсі, французький ресторан на відкритому повітрі з двома зірками Мішлен, тематика якого пов’язана з ранніми днями авіації; та Le Bar Kléber, де оригінальні дубові панелі 1908 року, великі дзеркала та краєвид на терасу створюють сексуальну атмосферу для коктейлів.
Shangri-La Paris
У 1891 році принц Ролан Бонапарт — троюрідний племінник Наполеона — вибрав найкраще місце біля річки Сени для будівництва розкішного палацу з вишуканим різьбленим фасадом, склепінчастою стелею, прикрашеною зодіакальними символами, та неймовірними «Сходами пошани», виготовленими з латуні та кованої сталі. Освічений принц влаштовував у своєму палаці багато жвавих зустрічей — традиція гостинності, яка була відроджена у 2010 році з відкриттям Shangri-La Paris. Після ретельної реставрації пам’ятка має мармуровий вхід, увінчаний куполом, оригінальну дерев’яну підлогу, вітражі та різьблені вручну панелі з червоного дерева, а також знамениті сходи. І це не просто красиво: в готелі знаходиться Shang Palace, перший китайський ресторан у Франції, який отримав зірку Мішлен, і La Bauhinia, де під центральним скляним куполом подають елегантне меню в стилі Схід-Захід (включно з популярним післяобіднім чаєм).
Maison Souquet
«Арабські ночі» зустрічають Наполеона III в цьому п’янкому притулку, створеному французьким дизайнером Жаком Гарсіа. Черпаючи натхнення в тому, що на початку 1900-х років будівля була мезон-клоуном (висококласним борделем), який відвідували заможні шукачі насолод, Гарсія залишив зовнішній вигляд будівлі стриманим — зверніть увагу на два червоні ліхтарі — та прикрасив інтер’єри стосами пишного оксамиту, мавританськими кахлями, антикварними меблями та олійними картинами із зображенням жінок у спокусливих позах.
Prince de Galles, a Luxury Collection Hotel, Paris
Хоча ці два готелі розташовані поруч із готелем Four Seasons, вони не можуть бути більш різними: Prince de Galles — це, безумовно, 1920-ті роки, з мозаїками в стилі ар-деко та модними фотографіями часів Великої Французької революції. Це зі смаком зроблений кивок у бік видатної епохи в Парижі, а також свіжий відхід від більшості конкурентів. Спальні такі ж розкішні, а ванні кімнати оздоблені мармуром, як і в найкращих готелях Парижа, але ви приїжджаєте сюди за більш сучасним дизайном і меншою «сценічністю».
Four Seasons Hotel George V, Paris
Відкритий у 1928 році в чудовому місці в шикарному восьмому окрузі, цей готель є справжньою іконою Парижа — але з моменту входу стає зрозуміло, що все не так традиційно, як може здатися. Вхід величний і позолочений, персонал шанобливий і ввічливий (і завжди вітається на ім’я), але проблиски сучасного стилю та гострого настрою не дають цьому місцю здаватися застиглим. Це також перший готель у Європі, який має п’ять зірок Мішлен під одним дахом — їх тут зібрали три різні ресторани, такі як вишуканий ресторан Le Cinq, де французьку класику переосмислюють, використовуючи простіші інгредієнти й технології. На щастя, всі ресторани доповнюють найкращі вина з легендарного підвалу готелю, що вміщує 50 000 пляшок, розташування якого на глибині 45 футів під землею допомогло йому пережити бомбардування під час Другої світової війни.
Park Hyatt Paris-Vendôme
З усіх розкішних готелів Парижа цей, мабуть, найскромніший: навіть вхід до нього не виділяється на фоні решти великих лобі міста. На щастя, це також місце, де все тільки покращується, чим далі ви заходите всередину. Оновлення 2017 року, зроблене покійним американським дизайнером Едом Таттлом, означає, що панелі з темного дерева та позолочені акцентні молдинги поєднують старе й нове, а ванна кімната наповнена косметичними засобами найвищого ґатунку (Hermès і Guerlain, звичайно), а також ароматом готелю, створеним на замовлення авторитетним парфумером Крістофом Лодаміелем. Повірте нам: це ті речі, які вам захочеться покласти у валізу та які ви потім роками шукатимете вдома. Не забудьте врахувати вечерю в ресторані PUR, що отримав мішленівську зірку, від шеф-кухаря Жана-Франсуа Рукетта — ви можете забронювати столик, коли бронюєте номер.
Mandarin Oriental, Paris
Перенесіться з Парижа до цього глянцевого готелю, де минуле — хоч і чарівне — не бере гору над сьогоденням. Ви можете назвати його ще однією елегантністю, але цілком логічно, що саме так і буде в Mandarin, де коди «розкоші» відрізняються від інших, де гості та персонал клянуться бездоганним сервісом від початку до кінця, стильним сучасним декором, висококласними ресторанами та спа-центрами. Бездоганно сучасний Тьєррі Маркс, який керує ресторанами Sur Mesure та Camélia, є ще одним способом подолати цей розрив: його присутність на борту є чітким кивком у бік місцевої культури та кулінарної майстерності, але його винахідливість і різноманітний кулінарний досвід відповідає сучасному духу готелю. Ще одна особливість, яка відрізняє Mandarin? Кондитерська з випічкою на винос, розташована біля входу в Камелію, один із небагатьох готелів у Парижі, який має таку пропозицію.
Nolinski Paris
Nolinski здається занадто прохолодним — у хорошому сенсі — для цього району. Інтер’єри від Жана-Луї Деніо поєднують аристократичний вигляд із грайливими штрихами (візьміть хоча б Великий салон, де столики з полірованої латуні в стилі деко поєднуються з електричним піаніно бірюзового кольору). Тут також високий рівень комфорту: внизу на вас чекає спа-салон зі свічками, а у величезній ванній кімнаті ви знайдете глибоку ванну. Майже все можна придбати напрокат, на випадок, якщо ви настільки закохаєтесь у постільну білизну, що вона знадобиться вам вдома. Розташування та дизайн неперевершені, а ціна набагато доступніша, ніж у паризьких палацових готелях.
Le Royal Monceau, Raffles Paris
Починаючи з криваво-червоного навісу та ламп, що прикрашають класичний фасад, стає зрозуміло, що в серці цієї вишуканої леді ховається трохи бешкетництва. Відкритий у 1928 році, готель, який приймав усіх від Вінстона Черчилля до Майкла Джексона, зазнав масштабної реконструкції в середині 2000-х, під час якої головний дизайнер Філіп Старк додав йому грайливого, сучасного стилю та акцентував на мистецтві. (Ви навіть можете отримати екскурсію приватною колекцією готелю). Серед визначних пам’яток — ультрасучасний кінотеатр на 99 місць, художня галерея та бібліотека, а також форпост Мацухіса від шеф-кухаря Нобу, де подають страви перуансько-японської кухні.
Hôtel Splendide Royal Paris
Готель Splendide Royal має шарм старого світу, попри те, що є абсолютно новим, що означає відсутність метушні традиційного готелю, який не може дозволити собі його утримання, або сучасної кричущості, як у більш модних місцях. Розсудливість тут також є ключовим фактором — від вашої приватної реєстрації (тут немає метушливої стійки реєстрації) до коридорів, де ви, швидше за все, зіткнетеся з дипломатами та членами королівської сім’ї, ніж із моделями з Тижня моди. Ви відчуєте, що у вас є власне помешкання в Парижі, з усіма послугами та зручностями готелю. Це найкраще з обох світів — і відхід від нашої епохи, коли ми хочемо бачити й бути побаченими.
Le Pavillon de la Reine
Площу Вогезів у районі Маре часто називають однією з найкрасивіших площ у світі, тож добре, що обвитий плющем фасад цього сімейного готелю 17 століття ідеально вписується в неї. Внутрішні приміщення теж варті уваги для фотографування: за великим внутрішнім садом — казка оживає, коли все освітлено — інтер’єри Дідьє Бендерлі з Kérylos Interiors поєднують у собі штрихи Старого Світу, такі як оригінальні антикварні речі, мармурові камінні шафи та олійні портрети аристократичних осіб, виконані в яскравих кольорах, із сучасними меблями та чіткими лініями, що створює атмосферу розкоші та невимушеності. Зверніть увагу: 56 номерів і люксів відрізняються один від одного стилем і декором, тому обов’язково запитайте заздалегідь, чи віддаєте ви перевагу антикваріату перед сучасним, або навпаки.
Le Roch Hotel & Spa
Відображаючи околиці, де сади Тюїльрі, Вандомська площа та культовий бутик Colette поєднуються з житловими будинками, сусідніми школами та церквами, Le Roch поєднує високий дизайн і вишукану кухню з невимушеною, невибагливою атмосферою. Перший готельний проект дизайнера Сари Лавуан, відомої своїми паризькими бутиками та колекціями товарів для стилю життя, цей затишний готель, відкритий у 2016 році (вимовляється як «ля рок»), підкреслює відчуття дому вдалині від нього.
Relais Christine
Вислизнувши від жвавих кафе та шикарних бутиків Сен-Жермен-де-Пре, пройдіть тихою бічною вуличкою через засаджений листям пасаж, і ви знайдете один із найкраще збережених готельних секретів Парижа — і постійні клієнти схильні тримати його в таємниці. Відкритий у 1979 році в колишньому приватному особняку 17 століття (який був побудований на руїнах коледжу Сен-Дені 13 століття абатства Гранд-Августин), готель поєднує в собі класичний французький дизайн із сучасними матеріалами та свіжим виглядом, вигаданим дизайнером Лаурою Гонсалес. Якщо ви бажаєте незабутнього ранкового сніданку, ви можете випити кави з круасаном під склепінчастим підвалом будівлі, який слугує затишним залом для сніданків.